تبلیغات
سایت تخصصی آموزش ایرانیان - تبدیل کدهای جاوااسکریپت به فایل
:: تبدیل کدهای جاوااسکریپت به فایل

 می دونید که حجم بعضی از کدهای جاوا اسکریپت زیاده و اگه بخواید به صورت مستقیم این کدها رو در وبلاگتون قرار بدید هر کد حتی میتونه 100 سطر هم اشغال کنه و حجم قالب رو بالا ببره . ولی به طریقی که من میگم اگه عمل کنید 10 تا کد جاوا اسکریپت رو که تو وبلاگتون بکار ببرید فقط 10 سطر در قالب وبلاگتون می گیره . این کار باعث زودتر لود شدن وبلاگتون میشه . شاید شما هم از اون دسته افرادی هستید که از کدهای جاوا اسکریپت زیاد استفاده می کنید و قالب وبلاگتون پر شده از این کدها و شلوغ پلوغ شده . برای اینکه این شلوغی رو از بین ببرید می تونید کدهای جاوا اسکریپت خود رو به فایل تبدیل کنید و بعد اون فایل رو آپلود کنید و فقط آدرس کد جاوااسکریپت رو در قالب وبلاگتون قرار بدید که بیشتر از یک سطر هم نمی شه  و  هم وبلاگتو زودتر لود میشه و هم قالب وبلاگتون رو از شلوغی توسط کدهای جاوااسکریپت مختلف رها می کنید .

برای تبدیل کدهای جاوا اسکریپت به فایل ابتدا کد مورد نظر رو در برنامه ی Notepad کپی کنید . بعد از منوی File گزینه ی ... Save as  رو انتخاب کنید . فایل رو با پسوند js. در کامپیوتر خود ذخیره کنید . ( مثلا text_effekt.js ) . تا اینجا شما فایل جاوا اسكریپت رو ساختید .

توجه : كد جاوا رو بدون تگ اول و آخر اون باید بزارید . یعنی تگ های <SCRIPT LANGUAGE="JAVASCRIPT"> و <script/> رو نزارید .

حالا باید اون فایل رو بر روی یک سرور در اینترنت آپلود کنید . بعد آدرس دقیق  فایل جاوا اسکریپت در اینترنت رو در کد زیر وارد کنید و کد رو درون قالب وبلاگتون قرار بدید .

می بینید که این کد یه سطر هم نمی شه و اگه همه ی کدهای جاوا اسکریپت مورد نیاز خود رو به صورت بالا در وبلاگ خود قرار بدید حجم کمی در قالب وبلاگتون اشغال می کنه .

:: نوع مطلب : کدهای جاوا اسکریپت ,

:: نوشته شده توسط : Nobody در یکشنبه 28 مرداد 1386 و ساعت 04:08 ق.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین